Kryształ górski

Kryształ górski

Stres, przygnębienie i chwile zwątpienia brzmią znajomo? Łatwo jest zatracić się w codziennej gonitwie i stracić poczucie sensu, a przede wszystkim kontakt ze sobą. To, co naprawdę czujemy, i czego w głębi ducha chcemy, staje się nieuchwytne w szumie, gdzieś pomiędzy obowiązkami a rozpraszającym światem social mediów. Jak odzyskać łączność ze sobą i wrócić na właściwe tory? Wykorzystując niesamowite właściwości kryształu górskiego. To jeden z najpopularniejszych kamieni szlachetnych o ponaddźwiękowych wibracjach. Pozwoli Ci dostrzec prawdziwą wersję siebie oraz świat taki, jakim jest. Sprawi, że spojrzysz na siebie łaskawszym okiem i niczym prawdziwy przyjaciel podniesie Cię na duchu.

Ametyst

Wrażliwość to Twoje drugie imię? Przyda Ci się sprzymierzeniec, który zadba o Twoją równowagę emocjonalną. Jeśli z łatwością przechodzisz od pozytywnych wibracji do tych niekoniecznie radosnych, ametyst przywróci Twój wewnętrzny spokój i jasność spojrzenia. Potraktuj ten kamień o głębokim fioletowym odcieniu jak pomocną dłoń przy podejmowaniu trudnych decyzji i w chwilach emocjonalnego rollercoastera.

Ametyst
Kamień księżycowy

Kamień księżycowy

Ten kamień ma nie tylko piękną nazwę, ale i cudowne właściwości. Zdarza Ci się zastanawiać, czy jesteś wystarczająco dobra? Czy osiągnęłaś już wszystko, co powinnaś? Zadręczanie się takimi pytaniami, lęk przed nowymi sytuacjami i poczucie niepewności skutecznie odbierają równowagę życiową. Kamień księżycowy pozwoli Ci ją zachować – i to na wszystkich płaszczyznach: w relacjach zawodowych, osobistych i z samą sobą. To najspokojniejszy ze wszystkich kryształów. Otuli Cię swoją kojącą mocą, pomoże stawić czoła wyzwaniom i przyciągnie do Ciebie wspierające osoby.

Kamień słoneczny

Czujesz wszechogarniające szczęście i dobrą energię? Podkręć swój wewnętrzny blask działaniem kamienia słonecznego! To ciepły kamień szlachetny, który wzmocni pozytywne uczucia. Ale nie tylko – jeśli zdarzają Ci się chwile zwątpienia w siebie i wciąż pracujesz nad poczuciem własnej wartości, kamień słoneczny pozwoli Ci odzyskać siłę i moc.

Kamień słoneczny
Awenturyn

Awenturyn

Masz czasem wrażenie, że rzeczywistość rzuca Ci kłody pod nogi? Rozlana kawa, niemiła ekspedientka czy szef, który wymaga raportu na wczoraj? W takich chwilach łatwo poczuć rozdrażnienie, złość, frustrację. Kojąca zieleń awenturynu będzie niezwykle pomocna w sytuacji, gdy Twoja cierpliwość i nerwy są nadwyrężone. Wystarczy, że potrzesz kamień kciukiem, a po chwili poczujesz spokój ducha, równowagę i opanowanie.

Turmalin

Miewasz czasem ochotę, by schować się przed światem, zaszyć w domu, wziąć długą, gorącą kąpiel? Do tego zestawu idealnie pasuje turmalin. To kamień szlachetny występujący w różnych kolorach: czarnym, brązowym, zielonym, różowym, żółtym lub niebieskim. Niezależnie od wersji kolorystycznej przynosi prawdziwe odprężenie, oczyszcza zmęczony codzienną gonitwą umysł i wydobędzie Twój wewnętrzny blask. Sięgaj po niego jak po najprzyjemniejszy rytuał.

Turmalin
Kwarc różowy

Kwarc różowy

Ten kamień jest esencją miłości. Kwarc różowy jest rozgrzewającym kryształem, z którego emanuje bezwarunkowa miłość. Warto mieć go zawsze przy sobie – nosić na palcu, w kieszeni czy wkładać pod poduszkę – po to, by wzmacniać miłość pod każdą postacią. I tę do siebie, i do świata. Niezwykła moc tego kamienia potrafi wyciszyć ego i dopuścić do głosu serce na drodze do pełnego wykorzystania potencjału, który w sobie nosisz. Różowy kwarc podniesie Cię na duchu w ciężkich chwilach i wtedy, gdy zatęsknisz za prawdziwą, romantyczną miłością.

Cytryn

Już sam słonecznożółty kolor tego wyjątkowego kamienia wprawia w zachwyt! Cytryn jest jak wiatr, który przepędza chmury. Trzymaj go w swoim domu, a oczyści atmosferę po kłótni, zrobi miejsce dla dostatku i powodzenia, przyciągnie dobrą energię. Dzięki niemu otworzysz swe serce na radość, nawet kiedy rzeczywistość daje popalić. Chcesz emanować słonecznym blaskiem i zarażać nim innych? Wybierz ten piękny kamień szlachetny.

Cytryn
Fluoryt

Fluoryt

Czujesz, że z codziennego rytmu wybija Cię zbyt wiele bodźców i ciężko Ci zapanować nad dobrą organizacją? Fluoryt poprawi Twoją koncentrację i wesprze Cię w porządkowaniu działań. Przywróci jasność umysłu i zdolność uczenia się. Pamiętaj tylko, by trzymać go w pobliżu swojego biurka. Ten piękny kamień występuje w kilku wersjach kolorystycznych: zielonej, niebieskiej, fioletowej, żółtej i brązowej.

Onyks

Pozytywne nastawienie nie zawsze przychodzi łatwo. Zła energia potrafi zdominować tę pozytywną, a wewnętrzny głos sprawia, że trudniej jest zobaczyć świat w dobrym świetle. Onyks skutecznie wesprze Cię w takich chwilach – jego niesamowite właściwości oczyszczające rozproszą złą energię tak jak wiatr, który przepędza deszczowe chmury.

Onyks
Akwamaryn

Akwamaryn

Bywa, że rzeczywistość nas nie oszczędza i raz na jakiś czas zdarzy się naprawdę kiepski dzień. Zła energia nie chce odpuścić, a harmonia i spokój wydają się takie odległe. W takich momentach poczuj siłę akwamarynu. Ten kryształ pomoże Ci uwolnić się z negatywnego nastroju i odzyskać balans. Akwamaryn wzmocni też Twoją wrażliwość, czyniąc z niej Twoją siłę.

Labradoryt

Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Myślenie o sobie z łagodnością i miłością przychodzi Ci ciężko? Labradoryt pomoże Ci spojrzeć na siebie ze szczerością, wbrew Twojemu ego i przeświadczeniu, jakie masz na swój temat. Ten piękny kamień doda Ci energii i wiary w siebie. Sprawi, że odnajdziesz wewnętrzny spokój i… polubisz siebie. A to jeszcze nie koniec jego możliwości – labradoryt podnosi zdolność regeneracji i wzmacnia wewnętrzny potencjał. Z tym kamieniem podbijesz świat w zgodzie ze sobą.

Labradoryt
Ametryn

Ametryn

Odkryj niesamowitą moc kamienia będącego połączeniem energetycznego cytrynu i kojącego ametystu. Jeśli zdarza Ci się czuć, że życie wymyka Ci się spod kontroli, a zamiast spokoju odnajdujesz w sobie napięcie, zaufaj niezwykłej mocy ametrynu. Ten piękny, dwukolorowy kamień przyniesie Ci spokój i radość z życia, a także przyciągnie dobrobyt i obfitość. Ametryn doskonale równoważy świat duchowy z materialnym. Jest też dobrym wsparciem w medytacji.

Kwarc dymny

Ten kamień uwolni w Tobie pokłady wytrwałości, o jakie siebie nie podejrzewałaś. Kwarc dymny jest mocno wibrującym kamieniem i doskonałym towarzyszem intensywnych treningów. Zdarzyło Ci się słyszeć, jak Twój umysł podpowiada Ci, że nie dasz rady? Nie z kwarcem dymnym! W mig rozprawi się z negatywnymi myślami i sprawi, że uwierzysz w swoje możliwości. Kwarc dymny ma jeszcze jedną supermoc: sprzyja wewnętrznemu oczyszczaniu i usuwaniu toksyn z organizmu. Pamiętaj o nim, wybierając się na siłownię lub do sauny.

Kwarc dymny
Amazonit

Amazonit

Poznaj koronkowy zielono-biały kamień, który obudzi w Tobie wewnętrzne dziecko. Tęsknisz za radosnymi dniami? Masz ochotę na beztroską zabawę? Amazonit dotrzyma Ci towarzystwa i otworzy Cię na prawdziwe przyjemności. Nie zapomnij o nim, wychodząc z domu, a zadba o to, byś dobrze się bawiła!