Witajcie jestem Kaja i to ja w Flow in stone ręcznie tworzę dla Was wszystkie błyskotki!

Moja przygoda rozpoczęła się podczas pandemii, chyba każdego z nas w tamtym czasie przerastało to co się działo i nie każdy potrafił się w tym odnaleźć, ja z pewnością nie potrafiłam. Potrzebowałam zajęcia. Zamawiałam książki dla zabicia czasu, jedną z nich była „Potęga kamieni”, od niej wszystko się zaczęło. Nauczyłam się jak pracować z kamieniami, jak je oczyszczać, rozróżniać i wreszcie jak tworzyć z nich biżuterię.
Od samego początku postawiłam na wysokiej jakości półfabrykaty, dlatego w ofercie znajdziecie tylko srebro najwyższej próby 925, naturalne kamienie oraz naturalne perły hodowane. Wszystkie produkty tworzę dla Was ręcznie, czasem wspierając się lokalnymi zakładami rzemieślniczymi.
Mam świadomość jak ważne jest środowisko, więc opakowania w których otrzymujecie biżuterię posiadają certyfikat FSC i są Eco friendly. Obecnie jesteśmy także podwykonawcą dwóch firm co mnie niezmiernie cieszy.
Flow in Stone to moje małe spełnienie marzeń i takie po części drugie dziecko. Dobrze mi w tym miejscu – towarzyszą temu radość z sukcesów i ciągły rozwój. Wszystkie pozytywne komentarze klientów gdy w ich ręce trafia biżuteria wykonana specjalnie dla nich, sprawiają, że nie mam wątpliwości, że idę w dobrą stronę.

O nas
O nas
O nas
O nas